top of page

Samsun Klima Servisi

Samsun klima servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arıza bakım onarım gibi tüm konularda hizmetinizdeyiz. İşçilik konusu servis hizmeti için önemlidir ve bir cihaz için klima servisi hizmeti hayati öneme sahiptir. Firmamız bu önemli işte deneyimli, sertifikalı ve işin uzmanı elemanlara görev veriyor. Elemanlarımız zamanı en iyi şekilde kullanmakla birlikte yanı zamanda kısa sürede tamir işlemini gerçekleştiriyor. Klimanın markasına uygun parçalar elemanlarımız tarafından tedarik ediliyor ve araçta hazır bulunduruluyor.

Klima tamir işlemlerinde öne çıkan en önemli konu randevudur. Klima servisi hizmetinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için randevu önemlidir. Randevu olmadan servis hizmeti talep edilemez. Müşterinin uygun gördüğü zaman diliminde klima tamir ve bakım işlemi gerçekleştirilmektedir. Bakım işleminde çözüm seçeneği sunan şirket elemanlarımız ev, işyeri ve benzeri birçok mekâna özel klimaları kolay bir şekilde tamir ediyor.

Samsun Klima Servisi Randevu

Samsun klima servisimiz aracılığıyla hizmet alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Tamir işleminde uzman ekibimiz günün her saatinde randevu talebini değerlendiriyor. Klima servisi randevu işleminde bizim için önemli olan müşterimiz için müsait olan zaman dilimidir. İstediğiniz zaman zarfında elemanlarımız randevu oluşturabilmektedir. Randevuya gelmeden önce telefon açıyoruz ve daha sonra adresinize geliyoruz. Bu nedenle randevu bilgilerinin güncel olması gerekiyor.

Randevu saatinde adrese gelen elemanlarımız öncelikle cihazı çalıştırıyor. Cihazı çalıştıran elemanlarımız arıza tespiti gerçekleştiriyor. Arızanın tespit edilmesinin ardından parça gerekiyorsa servis aracından getiriliyor. Bütün işlemlerde müşterini onayı ön plandadır. Müşterimiz fiyat konusunda onay verdikten sonra klima servisi hizmeti sunuyoruz.

samsun-klima-servisi.png

Samsun Atakum Klima Servisi

Samsun merkez ve Samsun Atakum klima servisi olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Klimalarda genellikle ilk aşamada polen temizliği ön planda değerlendiriliyor. Klimalar havayı çeken ve bu havayı soğuttuktan sonra geri üfleyen cihazlardır. Bu nedenle cihazın içi toz doluyor ve filtre tıkanıyor. Fan ve elektronik bölümler de tozdan dolayı tıkanıyor ve cihazın çalışma performansı düşüyor. Cihazın yeniden eskisi gibi çalışabilmesi için temizlenmesi ve performansının artırılması gerekiyor. Klima servisi hizmetimiz bu konuda etkili çözüm sunuyor.

Gazlı çalışan klimalar farklı markalara sahiptir. Her markanın kendine göre gaz çeşidi bulunuyor. Klimada gaz eksikliği meydana geldiği zaman gazın takviye edilmesi gerekiyor. Gazın takviye edilmesi ile birlikte klima daha yüksek performansta çalışıyor. Klima servisi elemanlarımız yaptıkları inceleme işlemi sonrasında klimanın performansını test ediyor ve gaz takviyesi gerekiyorsa gerekli takviye işlemi yapılıyor. Dışarıdaki motor sistemi de elemanlarımız tarafından inceleniyor ve gerekli bakım yapılıyor. Samsun klima servisi ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Samsun Klima Bakım ve Tamir Servisi

Samsun klima bakımı ve klima tamiri servisiyiz. Hizmetlerimiz geniş kapsamlıdır. Klima arızaları her geçen gün yaşanabilmektedir. Bunun yanı sıra, klima bakımı yaptırmamanız durumunda daha fazla elektrik faturası gelebilir. Klimanız aniden arızalanabilir. Parçaları daha uyumsuz çalışabilir. Samsun'da klima bakımı ve tamiri hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Eski veya yeni fark etmeksiniz her marka klima için teknik servis hizmeti sunmaktayız.

bottom of page