top of page

Samsun Beyaz Eşya Servisi

Samsun beyaz eşya servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Beyaz eşya klima ve kombi gibi birçok önemli cihaz, yedek parça destekli servis hizmetine ihtiyaç duyuyor. Yedek parça destekli gerçekleştirilen ve cihazın kullanım ömrünü uzatan beyaz eşya servisi hizmeti firmamızın uzmanlık alanına giriyor ve bu kategoride profesyonel elemanlarla yola çıkıyor. İrili ufaklı binlerce parçanın bir araya gelmesiyle oluşan beyaz eşyalarda farklı problemler meydana gelebiliyor. Herhangi bir parçanın arızalanması gibi. Bu gibi durumlara yönelik olarak Samsun'da beyaz eşya servisi olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Samsun Beyaz Eşya Servisi Randevu

Samsun beyaz eşya randevu işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimiz öncelikle randevu oluşturuyor ve servis hizmetinin sorunsuz geçmesi için gerekli tedbirleri alıyor. Servis hizmetinde ilk aşamada dikkat edilen husus verilen bilgilerin gerçeği yansıtmasıdır. Verilen bilgiler gerçeği yansıtmadığı zaman randevu geçersiz oluyor. Bu nedenle telefon, adres ve cihaz bilgileri gerçeği yansıtmalıdır. Genel olarak en çok:

  • Samsun Samsung beyaz eşya servisi.

  • Samsun Arçelik beyaz eşya servisi.

  • Samsun Beko beyaz eşya servisi.

  • Samsun Vestel beyaz eşya servisi.

  • Samsun Bosch beyaz eşya servisi.

Şeklinde arayış içerisinde olunmaktadır. Genellikle en çok kullanılan beyaz eşya markaları bu şekildedir. Tabi beyaz eşya servisi olarak farklı markalara yönelik hizmet veriyoruz. Samsun çamaşır makinesi servisi, Samsun buzdolabı servisi, Samsun fırın servisi gibi farklı konularda iletişime geçebilirsiniz.

Randevu saatinin belirlenmesi işleminde servisimiz her zaman için müşterinin uygun gördüğü zaman dilimini dikkate alıyor. Müşterimiz için uygun olan zaman bizim için çalışma saatidir ve mesaimizi her zaman müşterimizin durumuna göre belirliyoruz. Beyaz eşya servisi randevu saatinin belirlenmesinin ardından firmamızın elemanları sözleşilen saatte adrese geliyor ve tamir işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor.

 

Beyaz eşyalarda arıza tamir işlemlerinde kullanıcı şikâyeti göz önüne alınıyor. İkinci aşamada ise servis elemanları cihazı çalıştırıyor ve cihazdaki arızayı dikkatli bir şekilde analiz ediyor. Arızanın tespit edilmesinin ardından tamirat işlemi hakkında müşteriye bilgi veriliyor. Ayrıca yedek parça gerekiyorsa fiyat ve montaj bilgileri veriliyor. Ekibimiz müşterinin verdiği onay işlemi sonunda cihazı tamir ediyor ve tekrar hizmete sunuyor.

Samsun beyaz eşya servisi

Samsun Beyaz Eşya Tamir Servisi

Tamir işlemlerinde ilk aşamada öne çıkan konu deneyim, tecrübe ve profesyonel çözüm seçenekleridir. Samsun beyaz eşya servisi hizmetinde firmamız öncelikle işin uzmanı olan elemanlarla hizmet sunuyor ve her zaman için güncel yöntemleri ön planda değerlendiriyor. Hizmet kalitemizin ilk önemli şartı olan deneyimli eleman konusu şirketimizin kurumsal politikasını oluşturuyor.

Servis hizmetleriyle klima, beyaz eşya ve kombi cihazları çok daha güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Beyaz eşyalar günlük hayatımızın zorunlu cihazları içerisinde yer alıyor. Bu zorunlu cihazların bozulması veya kullanılmaz hale gelmesi durumunda bu cihazlar için özel tamir seçenekleri değerlendirilmelidir. Samsun beyaz eşya tamir işlemlerinde gerekli yedek parçalar da servis aracımız içerisinde yer alıyor. Servis randevusu alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page