top of page

Samsun Boyacı

Samsun boyacı arıyorsanız doğru yere hoş geldiniz. Yılın dört mevsimi Samsun merkez ve Atakum başta olmak üzere çeşitli ilçelerde boyacı ihtiyacı olabilmektedir. Var olan bu ihtiyaçlara yönelik Samsun'da boyacı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizlere ulaşarak iç cephe boya ve dış cephe boya hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İki şekilde fiyat alabilirsiniz. Malzemelerden sizden olacak şekilde, malzemelerden bizden olacak şekilde. 

Samsun boyacı

Samsun İç Cephe Boya

Samsun iç cephe boya hizmetleri bir evin içinin tamamını veya belli başlı odaları kapsamaktadır. Örneğin, sadece salon boyatmak istiyorum. Mutfak ve oturma odası boyatmak istiyorum. Veya evin tamamını boyatmak istiyorum. Şeklinde iletişime geçebilirsiniz. Boyama işlemleri seçeceğiniz renge göre gerçekleşir. Evinizde eşya varsa eğer, boyama esnasında eşyalarınıza zarar gelmemesi için eşyalarınız ilk etapta koruma altına alınır. Yerler maskelenir. Süpürgelikler maskelenir. Duvarlar astarlanır 2 veya 3 kat boyanır. İlgili boyama işlemleri titiz bir şekilde gerçekleşir ve tamamlanır.

İç cephe boyama aşamasına geçmeden önce çeşitli hazırlıklar yapılır. Duvardaki tüm çatlaklar doldurulur. Çeşitli fırçalar yardımıyla farklı alanlara yönelik doğru boyama tekniğiyle işlem yapılır. Prizler zarar görmemesi için bantlanır.

Samsun Dış Cephe Boya

Samsun dış cephe boya konusunda titiz hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Müstakil evinizin veya bir apartmanın dış cephe boyama işlemleri için Samsun boyacı olarak hizmetinizdeyiz. Dış cephe boyama işlemlerinde iskele kurulumu gerçekleşir. İşi son derece titiz bir şekilde yürüterek dilediğiniz renkte boya tipini uygulamaktayız. Estetik açısından bu işlem binalara oldukça hoş bir hava katmaktadır. Dış cephe boyama işlemlerine geçmeden önce çeşitli hazırlıklar yapılır. İskele kurulumu gibi. Seçeceğiniz renk tonlarında boyama işlemlerine başlanılır. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Samsun Boyacı Fiyatları Ne Kadar?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi Samsun boyacı fiyatları ne kadar? Şeklindedir. İç cephe boyama fiyatları ve dış cephe boyama fiyatları arasında farklılıklar meydana gelmektedir. Fiyatlar, boyanacak yüzeyin türüne, boyanacak alanın büyüklüğüne, boyanacak renklerin sayısına, kullanılacak boyanın kalitesine, işin süresine ve bölgenin coğrafi konumuna göre değişmektedir. En önemli etkenler arasında boyanacak yüzeyin genişliği, alanda eşya olup olmaması, kullanılacak boyanın kalitesi gibi unsurlar yer alır. Boyacıdan fiyat alırken "malzemeler sizden". Veya "malzemeler bizden". Şeklinde fiyat alabilirsiniz.

bottom of page