top of page

Atakum Evden Eve Nakliyat

Atakum evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için hoş geldiniz. Ev satın alma veya başka bir nedenle eşya taşımak hemen hemen hepimizin başına gelmiştir. Bu işte yapılan hata ‘işin ehline verilmemesi’ dir. İşin ehline verilmesi her işte işin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlar. Evden eve nakliyat hizmetimizde de işin ehli elemanlar görev alır. Taşınan eşyaların her hangi bir zarar görmemesi esas alınır. Samsun evden eve nakliyat alanında, ilgili bu hizmete yönelik rağbet oldukça fazladır. Atakum şehir içi nakliyat ve Atakum şehirler arası nakliyat konularında iletişime geçebilirsiniz.

Atakum Evden Eve Nakliyat

Atakum evden eve nakliyat alanında en önemli hususlardan bir tanesi eşya paketlemesidir.  Paketlemede başarısız olunduğunda eşya yükleme işlemi esnasında zarar görür. Bu durumda ev sahibi maddi anlamda kayıp yaşar. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için paketleme işleminin dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

 

Ekibimizde işin uzmanı ekspertizlerle yoluna devam etmektedir. Eşyalar yerinde incelenir ve taşıma işleminin yapılacağı bina da incelenir. Çıkmaz sokakta pencereleri dar olan evler için evden eve nakliyat yöntemi geliştirilir. Asansörlü aracın kullanımı için pencerenin veya balkonun yeterli genişlikte olması ve binanın çevresinde yeterli boşluğun olması gerekir. Asansörlü araç için boşluk yok ise bu durumda taşıyıcı elemanlarımız görev alır.

Ekspertizimiz sigortalama işlemi, paketleme ve yükleme işlemi için gerekli bütün tedbirleri alır. Eşyaların genel yapısı paketlemede önemli bir konudur. Cam veya seramik eşyalar için özel kutulama yöntemi tercih edilir. Elektronik cihazlar için balonlu naylonun yanı sıra köpük kullanılır. Köpük ve balonlu naylon darbeyi önler. Mobilyalar ve dolaplar için de özel balonlu naylonlar çizilmeyi önleyen özel bir tasarım özelliğine sahiptir.

samsun-psikolog.PNG

Atakum Nakliyat Fiyatları

Atakum nakliyat fiyatları, genel olarak mesafeye göre belirlenmektedir. Standart nakliyat hizmetleriyle asansörlü nakliyat hizmetleri arasında fark bulunmaktadır. Asansör sistemi ile çalışan ve ağır eşyaları dakikalar içerisinde aşağı indirebilen veya yukarı çıkarabilen araçlar, evden eve hizmetinde yükü taşıyan araçlardır. Hızlı olmakla birlikte iş gücü sayısını azaltan bu araçlar özel ehliyetli elemanlar tarafından kullanılabilir. Asansörlü araçta bulunan ray sistemi, üzerindeki kabini yukarı aşağı hareket ettirebilir. Raylar onlarca kat yükseklikteki apartmanlardan sorunsuz bir şekilde eşya indirme işlemi gerçekleştirir.

Asansör için yeterli boşluk olmadığı zaman veya asansörle eşya indirmek için pencere ve balkonlar küçük olduğu zaman firma olarak başka bir yöntemi kullanılırız. Eşyanın seri bir şekilde yüklenmesi için özel yöntemler ve güvenli seçenekler zaman kaybetmeden ve güvenle eşyaları yeni adrese teslim eder. Atakum nakliyat fiyatları hakkında daha kapsamlı bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page