top of page

Alaçam Güvenlik Kamerası

Samsun Alaçam güvenlik kamerası sistemleri için hoş geldiniz. Alaçam'da güvenlik kamerası satışı konusunda uzun yıllardır faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Güvenlik, mal ve can kaybına neden olan etkenlerin oluşturduğu tehdidi engellemektir. Teknolojinin gelişmeye devam ettiği günümüz şartlarında güvenlik kamerası güvenlikte ilk aşamada tercih edilen seçenektir. Güvenlik sistemine özel tasarlanan kameralar güvenliğin sağlanacağı yerin özelliğine uygun şekilde tasarlanmıştır.

Kameraların kayıt özelliği sayesinde bir binanın güvenliği aralıksız 24 saat gerçekleştirilebilir. Bu avantajlı durum özellikle güvenlik görevlileri için kolaylık sağlıyor. Güvenlik görevlisi kontrol odasından binanın bütün noktalarını güvenlik kamerası ile kolaylıkla kontrol edebiliyor. Anlık görüntünün yanı sıra güvenlik görevlisinin mola verdiği veya başka bir nedenle güvenlik noktasından ayrıldığında kamera kayıt işlemine devam eder.

Alaçam Güvenlik Kamerası Fiyatları

Bir yerin güvenliği için ilk aşamada yapılması gereken işlem yerinde incelemedir. Güvenliğin sağlanacağı yer incelendiği zaman ilk aşamada doğru güvenlik kamerası sisteminin kurulması hedeflenmektedir. Bu aşamada öncelikle bahçe girişleri, bina girişi, çatı ve balkon girişi incelenmektedir. Kısacası hırsızlığın meydana gelebileceği noktalar inceleniyor. Bu incelemede amaç kameranın en doğru yere montajlanması hedefleniyor.

Kameralar özellik bakımından farklı özelliklere sahiptir. Gece görüşlü, arka planı netleştiren, hareketli nesne yakalayabilen ve maksimum zom özelliğine sahip cihazlar, güvenliğin sağlanacağı yere göre tercih edilmektedir. Yapılan inceleme işlemi sonrasında fiyat belirlenir ve müşteriye sunulur. Müşteri kabul ettiğinde sistem kurulur. Alaçam güvenlik kamerası fiyatları, kameranın mevcut kalitesine, kurulacak sistemin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. 

alacam-guvenlik-kamerasi.png

Samsun Alaçam Güvenlik Kamerası Sistemleri
0537 522 56 79

Güvenlik kamerası satın alma işlemleri için 0543 586 62 16 numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Gece görüşlü kameralar genellikle gece güvenliğinde etkili oluyor. Özellikle gece gerçekleşen hırsızlık olayları bu kategoride öne çıkıyor. Gece görüşlü özel kameralar maksimum güvenlik sağlıyor ve aynı anda binanın bütün noktalarını kontrol altında tutabiliyor. Güvenlik görevlisi güvenlik kamerası sayesinde bütün noktaları aynı anda kayıt altına alabiliyor.

 

CCTV kameralar kablolu güvenlik sistemini oluşturan bir sistemdir. Kablolu kameralarla oluşturulan güvenlik sisteminde bağlantı sayısı sınırlıdır ancak IP kameralarda kamera bağlantı sayısı daha fazladır. IP güvenlik kamerası sistemine dışarıdan müdahale edilebilir. Kablolu kameralara ise dışarıdan müdahale edilemez.

Kamera sistemiyle oluşturulan güvenlik önlemleri maksimum koruma sağlayan etkili sistemlerdir. Kameralar kayıt alma ve bu kaydı cep telefonuna iletme özelliğine sahiptir. Özellikle kablosuz güvenlik sağlayan IP kamera sistemleri anında görüntüyü cep telefonuna gönderebiliyor. Samsun Alaçam güvenlik kamerası sistemleri kuruluşu olarak dilediğiniz her zaman hizmetinizdeyiz.

Bina ve İş Yeri Güvenlik Kameraları

Zoom özelliği, kayıt özelliği, IP veya kablolu özellikler güvenlik kamerası sistemleri için önemlidir. Her kameranın özelliği farklıdır ve bu özellikler güvenlik sisteminin ana maddesini oluşturur. Bina güvenliğinde kamera özelliğine uygun şekilde sistem oluşturulur. Güvenlikte gece görüşü, zom özelliği, arka plan netleştirme veya hareketli nesne yakalama gibi konular öncelikle değerlendirilir. Uzman güvenlik sistemi ekipleri, güvenliğin sağlanacağı yeri inceler ve en uygun cihaz tercihini yapar.

 

Kalabalık mekanların güvenliği için hareketli nesneleri yakalayabilen özel kameralar tercih ediliyor. Bu kameraların hareketli nesneleri yakalayabilmesi güvenliği en üst düzeye çıkarabiliyor. Bu kameralar özellikle hırsızlık olaylarında ‘eşgal belirleme’ işleminde oldukça başarılıdır.

Samsun Alaçam Güvenlik Kamerası Seti

Samsun Alaçam güvenlik kamerası setlerimizle hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Arka plan netleştiren veya maksimum yakınlaştırma yapabilen özel cihazlar da bu kategoride tercih ediliyor. Dış mekana ve iç mekana özel kameraların yanı sıra tavana monte edilen modeller de mevcuttur. Ayrıca gizli güvenlik kamera sistemleri özel güvenliğin oluşumunda önemlidir.

Fabrika, AVM, imalathane, sarraf, döviz bürosu ve benzeri birçok yerin güvenliğinin sağlanmasında kameralı seçenekler maksimum güvenlik sağlar. Güvenlik sisteminin kurulumunda uzman seçenekler ve pratik çözüm yöntemleri önemlidir. Sistem kurulumunda tecrübeli firmaların tercih edilmesi, güvenlik sistemi kurulumunda önemli bir adımdır.

bottom of page