top of page

Samsun Hurdacı

Samsun hurdacı arıyorsanız hoş geldiniz.  Alternatif gelir kaynaklarından biri olan bu sektör hurda fiyatları kategorisinde değerlendiriliyor. Geri dönüşebilir atıkların tekrar ham maddeye dönüşümünü sağlayan bu sektör, Metal Borsası (MB) fiyat endeksine göre değerlendiriliyor. Ülke çapında bu sektöre önem verilmektedir ve devlet desteklidir. Ülkenin ham madde ihtiyacının karşılanmasında hurdacılık tercih edilen önemli bir meslek haline gelmiştir.

Hızlı, etkili ve pratik yöntemlerle hurda alımı gerçekleştiren şirketimiz, özel servis çözümleriyle bu kategoride kolaylık sunuyor. Pratik bir şekilde hurda satışı gerçekleştirmek isteyenler için hurda fiyatları konusunda en iyi fiyatları sizler için listeye ekliyoruz.

Samsun Hurda Fiyatları 2023

Samsun hurda fiyatları 2023 yılında ne kadar?  Bu sektörde en çok metal hurdalar ön planda değerlendirilir ve metal hurdalar daha fazla toplanır. Firmamız da başta demir olmak üzere, bakır, alüminyum, sarı, çinko ve benzeri metalleri almaktadır. Bu metallerin fiyatını Metal Borsası belirliyor. Bu borsa günlük fiyat belirliyor ve hurda fiyatları listesine göre alım gerçekleştiriyor.

Hurdacılık sektöründe güvenilir hizmet, sabit fiyat ve güncel çözüm seçenekleri önem arz ediyor. Fiyatlandırma işleminde firmamız müşterinin beklentisine uygun şekilde yüksek fiyat sunuyor. Yüksek fiyatlandırma işlemi ile hurda fiyatları ile hurda alımlarında birinci sınıf çözüm seçeneği sunuluyor. Samsun hurda fiyatları, hurdanın türüne göre değişkenlik gösteriyor.

samsun-hurdaci.png

Samsun Atakum Hurdacı

Samsun hurdacı ve Samsun Atakum hurdacı olarak hurda alımlarında müşterimizin ayağına gidiyoruz. Yüklü alımlarda yük aracımız adrese kadar gidiyor ve alım işlemi gerçekleştiriyor. Yük aracı kantara gidiyor ve yükün ağırlığı hesaplanıyor. Bu hesaplamadan sonra ödenecek miktar belli oluyor. Peşin ödeme seçenekleriyle hurda alımı konusunda kolaylık sunuyoruz.

En yakın hurdacı aramalarında ilk sıralarda yer alan şirketimiz, söz verilen zamanda adrese gelerek hurdaları teslim alıyor. Fabrika, imalathane, sanayi ve benzeri birçok kategoride hurda fiyatları listesine göre alımlarımız profesyonel bir şekilde gerçekleşiyor.

Bu sektörde ‘kentsel dönüşüm’ konusu da önemlidir. Hurda fiyatları kentsel dönüşümde bina yıkım işlemlerinde ‘yıkım karşılığı’ hurda alımına göre belirleniyor. Yani binayı ‘binadan çıkan hurda karşılığında’ iş makineleriyle yıkıyor. Firmamızın uzman ekibi, kentsel dönüşüm işlemleri kategorisinde kısa süre zarfında teslimat gerçekleştiriyor.

Bu kategoride önemli olan konulardan biri de hurdaların ayrılmış olmasıdır. Motor ve benzeri hurda alımlarında ortalama bir fiyat verilir. Motor parçaları parçalara ayrılırsa alımlarda metal hurda fiyatları uygulanır. İkinci el metal eşya alımlarında ortalama bir fiyat verilir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, soba ve benzeri eşyalar yapılan inceleme işlemi sonrasında fiyatlandırılır.

Hurdanızı satmaya karar verdiğinizde öncelikle işin uzmanı olan firmaların tercih edilmesi gerekir. İşin uzmanı olmayan firmalar, zamanında teslimat gerçekleştiremediği gibi aynı zamanda hurda fiyatları konusunda da güven vermez. Firmamız, yıllardır hurda hizmeti veriyor ve fiyatlandırmada güvence sunuyor. Sabit fiyat seçeneklerimizle en yüksek rakamlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Samsun hurdacı arıyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page