top of page

Samsun Böcek İlaçlama

Samsun böcek ilaçlama firmamız Samsun merkez ve ilçelerine yönelik ilaçlama hizmetlerini sürdürüyor. Profesyonel ve deneyimli biçimde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde yaşam alanlarında var olan tüm böceklerden kurtulmak mümkündür. Böcekler, dünyada oldukça hızlı biçimde büyüme ve yayılma gösteren canlılardır. Bu nedenle bu canlılardan profesyonel destek almadan kurtulmak mümkün değildir. İnsanlar gerek sıcaklık bakımından gerek yiyecek içecek bakımından böceklerin hızlı türemesine yardımcıdır. Özellikle iyi temizlik yapılmayan ve rutubet gibi ortamlarda böceklerin türemesi daha hızlı gelişir.

Dünya üzerinde canlıların pek çoğunu böcek ve haşereler oluşturmaktadır. Haşereler doğal ortamlarda yaşamaya elverişli canlılardır. Öyle ki bazı haşere türleri su içinde nefes almadan birkaç gün yaşayabilirler. Bu nedenle tüm evi su ve sabunla yıkasanız da kurtulamazsınız. Bu durumda profesyonel hizmet almanızda fayda vardır. Çünkü uzun süre haşere istilasına maruz kalmak psikolojik olarak da fiziki olarak da sizlere zarar verir.

Samsun Ev iş Yeri Böcek İlaçlama

Samsun ev iş yeri böcek ilaçlama talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Evlerde böcek bulunması günümüzde en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Özellikle havalar ısındıkça insanların yaşam alanlarına giriyorlar ve yiyecek içecek bulmak için buralarda konaklama yapıyorlar. Bu da insanları rahatsız ediyor. Genelde kalorifer böceği, hamam böceği, pire, fare ve kertenkele ile karşılaşılır. Bu durumda İstanbul Samsun ev ilaçlama firmamızdan hizmet almanız iyi olur. Profesyonel ekibimiz ile evlerinizde bulunan böcek ve haşereleri aynı gün içinde yok ederiz. Pek çok müşterimizin memnuniyetini karşıladığımız gibi sizlerin de böceksiz bir evde oturmanızı sağlarız.

Samsun böcek ilaçlama esnasında bazı unsurlara dikkat edilmesi gerekir. İlaçlama yapılan alanda 3-4 gün temizlik yapılması mümkün olmaz. Mutfak dolapları, tezgah altları, süpürgelikler ve duvar dipleri haşerelerin en çok yerleştiği alanlardır. Firmamız çalışanları bu alanlara dip doruk ilaçlama yaparak  bulunan haşerelerin yok olmasını ve bir daha bu alanlarda böceklenme olmamasını sağlamaktadır. Firmamız tarafından yapılan ilaçlama hizmeti alanın genişliğine göre yaklaşık 30-60 dakika arasında sürmektedir. Kullanmakta olduğumuz ilaçların etkisi de ortalama 30 gün sürmektedir. İnsanların sağlığına hiçbir zararı bulunmayan ilaçlarımız temizleme işleminden sonra da haşereleri öldürmeye devam etmektedir. Kullanmakta olduğumuz tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Samsun böcek ilaçlama

Samsun Atakum Böcek İlaçlama

Samsun Atakum böcek ilaçlama konusunda da bizlere ulaşabilirsiniz.  Haşereler evimizi ya da diğer yaşam alanlarımızı sardığı zamanlarda bizlere çok fazla rahatsızlık verir. Böcek ilaçlama hizmetinden sonra mutlaka dezenfeksiyon işleminin de yapılması gerekir. Yapılan ilaçlama hizmeti koronavirüs ile mücadele kapsamında da sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Çünkü koronavirüsü bazı canlıların yaydığı bilinmektedir.

Böcek ve haşereler pek çok hastalığı da beraberinde getirmektedir. Kolera, difteri ve dizenteri bu hastalıklardan bazılarıdır. Bununla birlikte mutfaklarda bulunan haşereler yiyeceklere çıktığı için gıda zehirlenmelerine sebebiyet verebilir. Böcekler en çok nemli ve sıcak alanları sever. Çünkü bu bölgeler onların yumurtlaması için elverişli ortamlardır. Bu durumda böceklerin üremesinde mutfak, lavabo ve kiler en sık görülen alanlardır. Apartman boşluğu, kanalizasyon giderleri ve atık su borusu gibi alanlarda da çok sık böcek görülür. Bu alanlardan da evimize böcekler girebilir.

Firmamız Samsun böcek ilaçlama olarak ilaçlamanın ardından detaylıca dezenfekte işlemi de sunmaktayız. Böylece alandaki zararlı böcek ve haşerelerin yok edilmesi, yumurtaların etkisiz hale getirilmesi ve böcek türemesi önlenmiş olur. Firmamız siz değerli müşterilerimize beklentilerinizden daha ötede hizmet sunmaktadır.

Samsun Böcek İlaçlama Fiyatları

Samsun böcek ilaçlama fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İlaçlama yapılacak yapı türü, alanın büyüklüğü, ilaçlama yapılacak haşere türü, kullanılacak ilaç ve dezenfekte işlemi ücretlerde değişikliğe neden olmaktadır. Bunun için net fiyat bilgisi almak adına firmamız ile görüşebilir, ortalama fiyat alabilirsiniz. Piyasada uygun fiyatlara hizmet sunan bir firma olarak sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız.

Böcek İlaçlama Sık Sorulan Sorular

Ev böcek ilaçlama ne kadar sürer?

 

Evin büyüklüğüne göre böcek ilaçlama hizmeti yaklaşık 45 dakika ila 1 saat arasında farklılık gösterir. Pire ilaçlama ise 1 saat ile 1 buçuk saat sürmektedir.

 

Böcek ilaçlama etkisi ne kadar sürer?

 

Böceklerin 100’den fazla çeşidi vardır. İlaçlama etkisinde böcek türünün de etkisi vardır. En basit böceklerde 30 gün ilaç etkisi vardır.

 

İlaçlama yapılan alana ne zaman girilir?

 

İlaçlama yapılan alan en az 1 saat havalandırılmalıdır. Bu süreden sonra ortama girmek mümkündür. Ancak böcek türüne göre 24 saat ortama girmemek de gerekebilir.

 

Sizler de aklınıza takılan soruları firmamıza danışabilirsiniz. Samsun böcek ilaçlama olarak sizlere en doğru şekilde bilgi vereceğimizden ve hizmetimizi %100 kaliteli biçimde yerine getireceğimize emin olabilirsiniz. Firmamız Samsun merkez başta olmak üzere, Atakum böcek ilaçlama, Bafra böcek ilaçlama, Çarşamba böcek ilaçlama şeklinde ilçelere yönelik hizmet sunuyor.. Bizim için mesafenin hiçbir önemi yoktur. Önemli olan profesyonel hizmetlerimizden herkesin faydalanmasıdır.

 

7/24 canlı müşteri hizmetlerimizden destek alarak randevu oluşturabilirsiniz. Geniş çalışma portföyüne sahip firmamızdan dilediğiniz an hizmet almanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için mail adresimiz, telefon numaramız ve WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page