top of page

Samsun Halı Yıkama

Samsun halı yıkama hizmetlerimizden faydalanmak için hoş geldiniz.  Günlük hayatımızda önemli bir yere sahip olan halı yıkama işlemleri, temiz bir ortam için önemlidir. Özelikle evlerde, iş yerlerinde ve benzeri bir çok mekanda halı yıkama işlemleri bizim için büyük kolaylık sağlar. Yüzeysel temizliğin yetersiz olduğu halılarda komple yıkama gerekir ve özel makinelerimiz dibe inen kirleri kolay bir şekilde yıkar. Kurutma makinelerimiz de aynı şekilde yüzde yüz kurutma işlemi gerçekleştirir.

Yıkama işlemlerinde ilk aşamada önemli olan konulardan biri uzman ekip konusudur. Yeterince uzman olmayan yıkama işlemleri istenen sonucu vermez. Yüzeysel yıkanan halılarda kir kalıcı hale gelir ve ciddi sorunları beraberinde getirir. Halılar bir evde en çok kirlenen eşyadır ve bunun nedeni sürekli olarak ayakaltında olmasıdır. Bu nedenle halılarda mikrop birikimi çok fazladır ve düzenli bir şekilde yıkanmaya ihtiyaç duyar.

Samsun Halı Yıkama Fiyatları

Samsun halı yıkama fiyatları farklı kriterlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Metre kare hesaplaması önemlidir.  Fiyat öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz. Yıkama İşleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için özel halı yıkama programı gerçekleştirilir. Yıkama işleminde ekibimiz öncelikle halıları yerinde inceler ve metrekaresini not eder. Daha sonra halıları aldıktan sonra adrese teslim etmektedir.

Fiyatlar akaryakıt, temizlik maddesi kiralar ve işçi ücretleri kategorisinde belirlenir. Her yır fiyatlarda değişiklik yaşanır ve firmamız bu fiyat değişikliğini minimum seviyede listeye yansıtır. Fiyatlandırma metrekare bazında gerçekleşmektedir ve metrekare fiyatı ile halının metrekaresi çarpılarak fiyat oluşturulur.

Firmamız yılın her gününde aynı kalitede halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Kış aylarında veya yaz aylarında fabrikamız aynı performansta çalışmaya devam etmektedir. Soğuk kış günlerinde makinelerimiz yıkama ve kurutma işlemini gerçekleştirmektedir.

samsun-psikolog.PNG

Samsun Atakum Halı Yıkama

Samsun Atakum halı yıkama servisi olarak titiz bir yaklaşım gösteriyoruz. Yıkama işlemi için öncelikle müşteri hizmetlerimizi aramanız ve adres vermeniz yeterlidir. Adresinize ekibimiz kısa sürede gelmektedir ve halılar yerinde incelendikten sonra rulo haline getirilerek servis aracına yüklenmektedir. Her halıya bir etiket yapıştırıyoruz ve halı sahibinin adresini yazıyoruz. Bu şekilde her hangi bir karışıklık meydana gelmeden kolayca halılar fabrikaya taşınmaktadır.

Halıların fabrikaya taşınması servis aracımızla gerçekleşmektedir ve her müşterimiz için özel kayıt tutulmaktadır. Özelliğine uygun şekilde özel halı yıkama programı uygulanarak halının maksimum kalitede temiz olması sağlanmaktadır. Çıkmayan kirler için özel kir çıkaran temizlik maddesi kullanılmaktadır. Pahalı deterjanlara gerek kalmadan kısa sürede halınızı pratik yöntemlerle yıkıyoruz.

 

Yıkama işlemimiz sonrasında halılar özel makinelerde kurutulmaktadır. Eski yöntemlerle kurutma işlemi halının tekrar kirlenmesine neden olur. Modern fabrikasyon kurutma işlemi sayesinde hijyenik bir şekilde halılar kurutulmuş olur. Kurutma işlemi sonrasında halılar paketlenerek adreslere dağıtılır. Bu işlemde servis ekibimiz özel bir güzergah belirler ve güzergah üzerinden halılar dağıtılır.

Samsun İlkadım Halı Yıkama

Samsun İlkadım halı yıkama konusunda da bizlere ulaşabilirsiniz.  Bütün halılar için özel bir temizleme yöntemi geliştiriyoruz ve bu yöntemler maksimum çözüm seçeneği sunuyor. Makinelerimiz hızlı bir şekilde temizleme işlemi gerçekleştirmekle birlikte kir çıkarma hususunda da oldukça başarılıdır. Ayrıca kurutma işlemi de yine profesyonel yöntemlerle gerçekleşiyor ve halılar yüzde yüz kurumuş şekilde teslim edilmektedir.

Pratik halı yıkama seçenekleriyle evde ve iş yerinde hijyenik bir ortam oluşmaktadır. Ofis veya evde kullanılan bütün halıları kolaylıkla özel yöntemlerle yıkamaya devam ediyoruz. 6,9,11 ve özel kesim halıların yanı sıra oval halıları da kolaylıkla yıkıyoruz. İlmik sayısı veya halının cinsi bizim için fark etmez. Özel yıkama yöntemiyle kısa sürede kolayca halı yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Samsun Canik İlyasköy İlkadım Halı Yıkama

Bizlere Samsun Canik İlyasköy İlkadım halı yıkama konularında da iletişime geçebilirsiniz.  Evlerimizde ve iş yerlerimizde halılar, halı yıkama sağlıklı ve temiz bir şekilde yaşamayı sağlar. Ayakkabı ile girilen mekanlarda hijyenik sorunlar en üst safhadadır. Halı olan yerlerde ise ortam daha hijyendir ve sağlıklı yaşam alanı oluşmaktadır. Halıların kirlenmesi durumunda temizliğinin ihmal edilmesi ise sağlıklı ortamın oluşmasını olumsuz yönde etkiler.

Halıların sıradan yöntemlerle yıkanması yeterli değildir. Pahalı deterjanlarla yapılan ve yeterli olmayan temizlik işlemleri para ve zaman kaybına neden olur. Makine ile yıkama işlemlerinde de aynı şekilde istenilen sonuç elde edilmez.

Samsun Halı Yıkama Hizmeti

Her türlü halının yıkanmasında uzman yöntemleri tercih eden şirket elemanlarımız kısa zamanda halıları yıkamaktadır ve kurutarak teslim etmektedir. Fabrikamızda yer alan makineler halılara özeldir ve kısa zaman zarfında temizleme işlemi gerçekleştirir. Bu makinelerin kullanım kalitesi ve pratik özellikleri ev hanımları için kolaylık sağlar. Her yönüyle avantaj sağlayan halı yıkama fabrikamız günün her saatinde özel yıkama çözümleri sunmaktadır.

Yıkama işlemlerinde ekibimiz öncelikle adrese gelerek halıları yerinde görür. Halılar yerinde görüldükten sonra halının büyüklüğü ve adres bilgileri not edilir. Fiyatlandırma işlemi metrekareye göre belirlenir. Metrekare bazında fiyatlandırma işleminin ardından ekibimiz halıları alır ve fabrikaya taşır. Fabrikada özel makinelerde seri bir şekilde yıkama işlemi yapılır. Yıkama işlemi sonrasında özel kurutma makinesinde kısa süre zarfında halılar kurutulur. Samsun halı yıkama hizmeti için iletişime geçbilirsiniz.

Halı Yıkama Yöntemi

Halılarınız özel bir yöntem ile yıkanır ve özel teslimat programı çerçevesinde teslim edilir. Pratik teslimat seçenekleriyle kısa sürede eşyalar kolay bir şekilde yıkanır. Yıkama işlemi sonrasında teslimat güzergahı oluşturulur ve bu güzergaha göre halılar yüklenir. Yıkama işlemleriyle çözüm odaklı hareket eden şirketimiz deneyimli elemanlarla hizmet vermektedir. Modern araç filomuzla zaman kaybı yaşamadan kolay bir şekilde halı yıkama işlemi gerçekleştirilebilir.

Firmamız her türlü halının yıkanmasında uzman çözüm seçeneği sunmaktadır. Kilimler, yün halılar, antika halılar ve polyester halılar özel yöntemlerle yıkanır. Kir ve leke çıkarma işlemi de yine uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Derinlemesine işleyen ve ev tipi yıkama makinesiyle çıkmayan lekeler bile kısa sürede çıkarılabilir. Hijyenik bir ortam için özel yıkama yöntemlerine her zaman için ihtiyaç duyulur.

Özel Yıkama yöntemlerinin öne çıktığı halı yıkama hizmetimizde ilk aşamada önemli olan konu işin uzmanı olan elemanlardır. Deneyimli eleman kadromuz tarafından gerçekleştirilen yıkama işlemlerinde salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası ve diğer bölümlere ait halıları itina ile yıkamaktadır. Samsun halı yıkama servisi olarak son derece profesyonel yöntemler kullanıyoruz.

Sıradan yıkama işlemleri, özellikle sık dokunmuş halılarda etkili sonuç vermemektedir. Kirin gömülmesi durumunda derinlemesine yıkama işlemine ihtiyaç duyulur. Derinlemesine halı yıkama işleminde özel makinelerimiz halının dibinde birikmiş olan bütün kirleri kolay bir şekilde yıkayabilir. Durulama işlemi sonrasında halılarımız maksimum temizlik seviyesine ulaşır.

Özel yıkama işlemleriyle kısa sürede halı yıkatmak isteyenler bizi her zaman için arayabilir. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 gelen talepleri değerlendirir ve kısa sürede adrese gelerek halıları yerinden alır. Yıkama süresi 3-5 gün sürmektedir ve işin yoğunluğuna göre bu süre artabilir veya azabilir. Ekibimiz adrese gelmeden önce telefon açmaktadır.

Halı Yıkama Yöntemi

Günlük yaşantımızda halılar kısa sürede kirlenmektedir ve bu nedenle hijyenik anlamda sorun meydana gelmektedir. Halılarda hijyenik sorunlar beraberinde üst solunum yolları için tehdit oluşturur. Akar ve benzeri parazitlerin temizlenmesi özel yıkama işlemi ile gerçekleşebilir. Yüzeysel temizlik veya silme gibi işlemlerle tabana inen parazitler temizlenemez. Özel makinelerimiz halıyı derinlemesine temizler ve parazitleri ortadan kaldırır. Samsun halı yıkama servisimiz aracılığıyla talep oluşturabilirsiniz.

bottom of page