top of page

Samsun Cam Balkon

Samsun cam balkon talepleri günümüzde oldukça fazla. Kuruluşumuz, bu taleplere yönelik uygun fiyatlı, kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Günlük hayatımızda hava almak için genellikle balkonları kullanırız ve cam balkon bu işi kolaylaştırıyor. Yaz aylarında 3-4 ay kullanılan balkonlar, havanın soğuması ile birlikte yılın geri kalan 6-7 ayında kullanılamaz. Özellikle kış aylarında balkonun kullanımı imkânsız hale gelir. Balkonun açık olması durumunda bütün soğuk hava balkondan evin içerisine girer.

Samsun Cam Balkon Fiyatları 2023

Samsun cam balkon fiyatları 2023 yılında ne kadar? Balkon tasarımından ilk aşamada proje oluşturuluyor. Proje oluşturulurken dikkat ettiğimiz en önemli husus balkonun yapısıdır. Fiyatlandırmada balkon için kullanılacak malzemenin miktarı önemlidir. Balkonun uzunluğu ne kadar fazlaysa o kadar cam blok kullanılır. Bununla birlikte alüminyum malzemenin kullanımı da artar. Fiyatlandırmada bu iki husus çok önemlidir. Ayrıca işçilik ve diğer artı masraflar da listeye eklenmektedir. Cam balkon fiyatlandırma balkonun yüksekliği ve uzunluğuna göre farklılık gösterir.

Ekibimiz balkonu yerinde inceledikten sonra özel bir balkon tasarımı oluşturmaktadır. Bu tasarımda balkonun uzunluğu kadar yapısı da önemlidir. Oval veya kare şeklindeki balkonlar için özel bir proje oluşturulur. Ekibimiz her türlü balkon, teras ve kış bahçesi için cam balkon projesi oluşturabilmektedir.

samsun-cam-balkon.png

Samsun Cam Balkon Montajı

Samsun cam balkon montajı konusunda profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Proje sonrasında cam ve alüminyum kestirme işlemine geçilmektedir. Bu işlem bir veya iki hafta gibi sürebilmektedir. Yoğunluk olduğu zaman süre artabilir. Kesim işlemi sonrasında müşterimizin uygun gördüğü zamanda montaj işlemine geçilmektedir. Montaj işlemi konusunda deneyimli elemanlarımız öncelikle rayları montajlamaktadır. Ray ve fitillerin montajlanmasının ardından cam bloklar takılıyor ve test ediliyor. Test işlemi sonrasında blokların çerçevesi silikon ile montajlanıyor. Beş gün gibi bir süre zarfında balkonun kullanılmaması gerekiyor. Silikonların kuruması için bu süre gereklidir. Cam balkon kısa sürede kullanıma açılıyor.

Samsun Atakum Cam Balkon

Samsun cam balkon yanı sıra, Samsun Atakum cam balkon konusunda da hizmet vermekteyiz.  Cam balkonla ilgili bütün sorunlarınızı ekibimiz kısa sürede çözüyor. Montaj sonrası servis hizmeti gerektiğinde de bizi arayabilirsiniz. Her türlü tamir işlemi ve parça montaj işlemi ekibimiz tarafından kısa sürede gerçekleşiyor. Temizlenebilir ve paslanmaz özelliği ile cam balkonlar birinci sınıf balkon kapatma seçeneğidir. Cam balkon için müşteri hizmetlerimizi her zaman arayabilirsiniz. 

Cam balkonun kısa sürede kolay bir şekilde montajlanabilmesi için ekibimiz seri bir şekilde çalışmaktadır. Ekibimizi her zaman için arayabilirsiniz ve cam balkon montaj işlemi için bilgi alabilirsiniz.

bottom of page