top of page

Samsun Bilgisayar Servisi

Samsun bilgisayar servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Bilişim dünyasında güncel çözüm seçenekleri önemlidir ve özellikle bilgisayar tamiri konusunda uzmanlık gerekir. Bilgisayar, notebook ve laptop tamiri konusunda profesyonel ekibe sahip şirketimiz istediğiniz zaman zarfında adresinize geliyor ve yerinde çözüm üretiyor. Servis hizmeti konusunda deneyim ve tecrübeye önem veren şirketimiz bütün bilgisayar markaları için servis çözümü sunuyor. İOS, Mac ve Android kategorisinde çözüm üreten ekibimiz parça tamiri ve yedek parça satış işlemi konusunda çözüm üretiyor.

Samsun Bilgisayar Tamircisi

Samsun bilgisayar tamircisi olarak hizmetinizdeyiz.Öncelikle müşteri hizmetlerimizi aramanız ve randevu almanız gerekiyor. Randevu alırken ad, soyad, arıza bilgisi, iletişim bilgisi ve diğer bilgiler eksiksiz verilmelidir. Güncel olmayan bilgiler hizmetin aksamasına neden olmaktadır ve zaman kaybına neden olmaktadır. Bu nedenle verilen bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgisayar tamiri için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Randevu saatinde ekibimiz adresinize gelirken telefon açıyor. Firma veya şahıs kategorisinde çözüm üreten ekibimiz bütün bilgisayar ve notebook sorunları konusunda deneyimlidir. Anakart, power, ekran kartı, ses kartı ve diğer bölümlerde meydana gelen arızalar donanım ekibimiz tarafından tamir ediliyor. Gerektiğinde yedek parça seçeneği sunuyoruz.

Samsun bilgisayar servisi

Samsun Laptop Notebook Servisi

Samsun laptop notebook servisi olarak dilediğiniz her zaman hizmetinizdeyiz. Yazılım konusu da bu kategoride önemlidir ve özellikle format konusu önemlidir. Resmi kurumların ve şirketlerin verilerini kurtarmak önemlidir ve bu kategoride uzmanlık gerekir. Format işleminde verilerin kurtarılması gerekir. Bilgisayar tamiri konusunda uzman olan ekibimiz yazılımsal sorunlarda öncelikle verilerin zarar görmemesi konusunu ele alıyor. Verilerin kurtarılması ve ardından format işleminin yapılması gerekiyor. Ekip olarak bu sıralamayı dikkatli bir şekilde takip ediyoruz.

Network ve bilişim sorunları da servis hizmetimiz kategorisinde değerlendiriliyor. Şirketlerde network konusu önemlidir ve işlevselliği doğrudan etkilemektedir. Bilişim ve network çözümleri için yazılım ekibimiz hizmet sunmaktadır. Yerinde çözüm seçenekleriyle bilişim sorunlarınız kısa sürede çözüme kavuşuyor. Samsun bilgisayar servisi randevu işlemleri için iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page